Miejsca

Stary Sącz

Małomiasteczkowy charakter Starego Sącza można podziwiać z punktu widokowego usytuowanego na zboczach Miejskiej Góry, leżącej na zachód od centrum.

Zobacz

Nowy Sącz – Stary Sącz (11,5 km)

Powoli zmierzamy w górę Dunajca, a następnie Popradu tą samą trasą, którą przejechaliśmy wcześniej. W zależności od sił wszystkich uczestników wycieczki, można wrócić bezpośrednio do Barcic lub...

Zobacz

Nowy Sącz

Atrakcją dla dzieci z pewnością będzie park zlokalizowany przy ruinach zamku i fortyfikacji miejskich, wraz z placem zabaw, gdzie można pofantazjować o byciu rycerzem lub księżniczką.

Zobacz

Barcice – Bobrowisko (8 km)

Mając za współtowarzyszy dzieci, możemy liczyć się z postojami w dość nieoczywistych miejscach. Do takich, na tym kilkukilometrowym odcinku, zaliczylibyśmy...

Zobacz

Barcice

Ta niewielka, na co dzień spokojna górska wieś, w ostatni weekend wakacji gości jeden z najbardziej żywiołowych festiwali muzycznych w Polsce, czyli Pannonica Folk Festival.

Zobacz

Kapliczka św. Nepomucena

Kolejna kapliczka, którą spotkamy przy skrzyżowaniu ulicy Czarnowiejskiej z ulicą Konarskiego, może nam opowiedzieć co nieco o historii Czarnej Wsi.

Zobacz

Kapliczka demarkacyjna, Łobzów

Ta kapliczka, ufundowana ‒ jak głosi inskrypcja ‒ przez mieszkańców Łobzowa, jest miejscem demarkacyjnym. Pokazuje, w jaki sposób przebiegała częściowo granica dzielnicy Łobzów.

Zobacz
Zobacz więcej