Afrodyzjaki od rolnika


Start: Sobota, 2014-08-30, 10:00

Koniec: Sobota, 2014-09-20, 15:00

Dni targowe, podczas których będzie można kupić produkty lokalnej żywności z tej okolicy. Ich celem jest promocja producentów, rolników, kół Gospodyń Wiejskich.

Arodyzjaki od rolnika to cykliczne targi produktów lokalnej żywności w urokliwej Lanckoronie. Ich celem jest promocja producentów, rolników, Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gościńca 4 żywiołów. Produkty pochodzą bezpośrednio od sprzedających co daje okazję do spotkań i rozmów o sposobach uprawy, jakości jedzenia i tajemnicach dobrego smaku.

Na stoiskach ustawionych na lanckorońskim rynku można kupić pyszne ciasteczka, pieczywo, przetwory, miody, warzywa, owoce, soki, sery kozie i krowie, ziołowe specjały czy oleje. Targi odbywać się będą 19 lipca, 2, 16, 23/24 i 30 sierpnia oraz 6 i 20 września.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Produkt Lokalny Małopolska realizowanego w ramach Szwajcarsko- Polskiego programu Współpracy przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska z Krakowa oraz Stowarzyszenie LGD Gościniec 4 żywiołów jako głównego partnera w projekcie. 

Adres: Lanckorona, Polska