Kości zostały rzucone!

Kości zostały rzucone!

Autor: Marlena Jałoszyńska, Licencja: CC BY

Gdzie w Małopolsce można zagrać w planszówki? Czym jest geocaching i jak go ugryźć? Czy istnieją gry, których akcja toczy się w naszym regionie? Jaka gra właśnie powstaje w Małopolskim Instytucie Kultury? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym wydaniu „Małopolski To Go”.

Zbliżające się ferie zimowe skłoniły nas do przygotowania numeru, który pomoże Wam w zaplanowaniu tego wolnego czasu. Jeśli skorzystacie z naszych „planszówkowych” propozycji, zapewniamy, że przeżyjecie niesamowite przygody – do Was należy decyzja, czy staniecie się średniowiecznym kupcem, obrońcą Tyńca, Mnichem-Mistykiem lub członkiem Tajnego Stowarzyszenia. 

Wskażemy również małopolskie kawiarnie i puby, w których można za darmo zagrać w gry planszowe. Znaleźliśmy kilka tego typu miejsc w Krakowie, Tarnowie oraz Nowym Sączu. 

Spędzacie godziny przy grach planszowych i nigdy nie macie dosyć? A czy mieliście kiedykolwiek okazję do tego, by zagrać w coś, co dopiero powstaje? Jeśli nie, a chcielibyście spróbować, nasza propozycja na pewno bardzo się Wam spodoba! Zapraszamy serdecznie na testowanie prototypu gry planszowej „Galicyjski Teksas” opracowywanej w Małopolskim Instytucie Kultury.

Testy odbędą się 9 lutego 2015 r. w siedzibie MIK w godzinach 16.00–18.00. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na: http://on.fb.me/1F53BjI.

Fot. Blickpixel, pixabay.com, CC BY