Zagraj w „Oil City – galicyjską gorączkę czarnego złota”


Pamiętacie testowanie powstającej w Małopolskim Instytucie Kultury gry „Galicyjski Teksas”? Miło nam poinformować, że gra została niedawno wydana pod nazwą „Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota”!  Chcielibyśmy, abyście pilotażowo w nią zagrali, dlatego zapraszamy Was 14 grudnia o godzinie 18.00 do siedziby MIK. 

Plan jest prosty: wcielamy się w postaci dziewiętnastowiecznych przedsiębiorców – pionierów przemysłu naftowego – zakładamy trzyosobowe spółki i… Kupujemy działki, zatrudniamy wiertaczy, rozbudowujemy infrastrukturę, prowadzimy wydobycie i sprzedaż wagonów z surowcami. Im więcej zdobędziemy rafinerii, wiertnic i wentylatorów, tym będziemy lepsi. Wygrywa spółka, której uda się zgromadzić największy majątek. 

W rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 30 graczy, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Na wydarzenie zarejestrujecie się poprzez formularz --> link podamy niebawem.


Rejestracja rusza 7 grudnia 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 12.00, kończy się natomiast 11 grudnia o 17.00 (piątek). 

PS Wydarzenie jest najprawdopodobniej jednym z niewielu, podczas których będzie można zagrać w „Oil City”. Niemal NIKT nie grał jeszcze w tę grę, NIE można będzie jej także kupić.

 
Dla zwycięzców rozgrywki przygotowaliśmy nagrody niespodzianki  

*****

INFORMACJE:

kiedy: 14 grudnia 2015 (poniedziałek), godz. 18.00

gdzie: Małopolski Instytut Kultury, ul. Karmelicka 27

czas trwania: około 2 godz.

prowadzenie: Sebastian Wacięga, twórca gry „Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota”

Kontakt: malopolskatogo@mik.krakow.pl

Adres: karmelicka 27, kra

Email: malopolskatogo@mik.krakow.pl