Ostatni spacer jesieni: szlakiem street artu


Start: Sobota, 2015-10-24, 13:00

Koniec: Sobota, 2015-10-24, 16:00

Małopolska To Go oraz IgersKrakow – krakowska społeczność instagramersów – zapraszają na spacer szlakiem street artu. Naszym przewodnikiem będzie Rafał Stanowski, który oprowadzi nas po Kazimierzu oraz Podgórzu i pokaże nam najciekawsze realizacje sztuki ulicy. 

INFORMACJE:
kiedy: 24 października 2015 (sobota), godz. 13.00
gdzie: Plac Nowy (zbiórka)
czas trwania: 3 godz.
prowadzenie: Rafał Stanowski


Spacer będzie wycieczką nie tylko w głąb struktury miasta, ale także do wnętrza wyobraźni artystów, którzy zmieniają urbanistyczną przestrzeń. Zobaczymy the best of, czyli murale tak znane jak Ding Dong Dumb autorstwa BLU czy Lew Judy Pila Peleda. Zobaczymy także mniejsze – ale równie ciekawe – prace pojawiające się na murach naszego miasta. Wśród nich są między innymi szablony podpisane przez artystę ukrywającego się pod pseudonimem Trololo. Chcemy pokazać, że street art jest nie tylko sztuką, ale również – a może przede wszystkim – wielką miejską przygodą.

Instameet #mtgstreetart 
Wszystkich użytkowników Instagrama zachęcamy do dzielenia się zdjęciami zrobionymi podczas spaceru – oficjalne tagi spaceru to #mtgstreetart, #malopolskatogo oraz #igerskrakow

Spośród wszystkich opublikowanych i otagowanych fotografii wybierzemy najlepszą – jej autor otrzyma od nas zestaw nagród: album Małopolska. Fotografie. To niczego nie wyjaśnia, zestaw wydawnictw Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, gadżety serwisu Małopolska To Go oraz niespodzianki od IgersKrakow. 

Oprócz tego stworzymy galerię najciekawszych zdjęć zrobionych podczas wydarzenia. Zostaną one opublikowane w serwisie Małopolska To Go w numerze poświęconym właśnie street artowi (29.10.2015).

Udział w spacerze jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona (45).
UWAGA: konieczna rejestracja przez FORMULARZ: http://mik.krakow.pl/rejestracja-events/
Rejestracja rozpoczyna się 19 października 2015 o godz. 18.00, a kończy się 23 października 2015 o godz. 16.00.


Adres: plac Nowy, Kraków, Polska

WWW: https://www.facebook.com/events/450175238499984/

Email: [email protected]