Dzień Dziecka w Nowym Targu


Start: Sobota, 2015-05-30, 10:00

Koniec: Niedziela, 2015-05-31, 20:00

Tegoroczny Dzień Dziecka w Nowym Targu potrwa dłużej niż zwykle. Wydarzenie rozpocznie się 30 maja 2015 i potrwa do 31. Na dzieci czeka wiele zabaw i bezpłatnych atrakcji.

Pierwszego dnia wszyscy uczestnicy zaproszeni są do Parku Miejskiego, gdzie odbędzie się m.in. występ Mirosława Witkowskiego – laureata „X-Factor” i finalisty „The Voice of Poland”, spektakl teatralny, pokaz dziecięcych zespołów tanecznych i występ dwóch wesołych Klaunów „Animaniak”. Przez cały czas na dzieci będą czekać różne atrakcje: zjazdowa tyrolka, warsztaty cyrkowe, przejażdżki kucami, miniloty balonem, malowanie buziek i wiele innych. Zakończeniem dnia będzie pokaz filmowy w Miejskim Ośrodku Kultury – o 17.30 zaprezentowany będzie film animowany dla całej rodziny, o 19.00 film dla młodzieży.

Drugi dzień święta upłynie pod znakiem sportu. Rozpocznie się on już o godz. 9.00 w Miejskiej Pływalni, gdzie odbędą się zawody pływackie, a po ich zakończeniu możliwość pokonania dmuchanego toru przeszkód oraz nurkowania ze sprzętem. Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać ze szkolenia i ćwiczeń udzielania pierwszej pomocy, ze ścianki wspinaczkowej, zajęć tanecznych, treningu judo i wielu innych. O godz. 13.00 w małej sali Hali Gorce odbędzie się turniej tenisa stołowego. Organizatorzy przygotowali szeroki wachlarz propozycji!

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.mok.nowytarg.pl/

Adres: Nowy Targ, Polska

WWW: http://www.mok.nowytarg.pl/

Email: [email protected]

Telefon: 18 266 21 32